شستشوی نرم

بسیاری از ما خواص شستشو با فشار بالای آب را می دانیم و گاه شده از آن ستفاده کرده ایم ، اما برخی از دارندگان املاک به دلیل خطر آسیب رسیدن به سطوح ساختمان یا درختان و گیاهان اطراف ، در تمیز کردن از فشار بالا جلوگیری می کنند و در استفاده از آن تردید دارند.

شستشوی نرم منازل به گزینه ای رایج تر تبدیل شده است و در مقایسه با تمیز کردن با فشار ، چون خطر آسیب را کاهش می دهد در حالی که هنوز یک نتیجه تمیز کننده عالی ارائه می کند.

ما راه حل ویژه ای برای تمیز کردن و شستشوی نرم خود و تکنیک های خود را تهیه کرده ایم که تکنسین های ما می توانند با استفاده از آن ، خاک و کثیفی را با اطمینان و کارآمد از بین ببرند.

از آنجا که فرآیند شستشوی نرم از محلول تمیز کردن در کنار فشار آب کنترل شده به جای انفجار آب با استحکام بالا استفاده می کند ، کل سیستم شستشو باعث می شود سطوح بیشتری برای تمیز کردن و تمیز کردن سطوح بیشتری انجام شود و نتیجه تمیز شوندگی بیشتری را نشان می دهد.

با کار روی سطح زمین ، تکنسین های ما می توانند محلول تمیز کردن را روی دیوارهای خارجی بالا و بدون نیاز به تجهیزات دسترسی اعمال کنند. این نه تنها هزینه را کاهش می دهد بلکه به این معنی است که می توان کار را در کسری از زمان به پایان رساند.

همچنین ، از آنجا که از فشار آب بسیار کمتری استفاده می شود ، خطر نشت آب در داخل ملک بسیار کاهش می یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس شستشوی نرم ما ، با تیم نماشویی ساختمان عبدی تماس بگیرید.

هر ساختمان و هر مکانی که سطح کف آن با سنگ پوشش داده شده باشد نیاز به انواع خدمات کفسابی، سنگسابی و ساب زنی ساختمان در طول عمر مفید خود دارد.هر فضایی که سطح آن با سنگ، موزاییک، بتن و … ساخته شده باشد پس از مدتی دچار کثیفی و آلودگی می شود و یا امکان دارد بر اثر حوادث مختلفی سنگ دچار ضربه و یا آسیب دیدگی شده باشد.

ما در این بخش به شما توضیح داده ایم که چگونه می توان اشخاص سود جو و دلال را شناسایی و علت این که چرا نباید کار خدماتی خود را به این گونه اشخاص بسپارید. لذا مطالب زیر را به دقت مطالعه نمایید. درابتدای این مقلاله توضیح مختصری در مورد سابزنی سنگ جهت آشنایی شما قرار داده شده است.

کف سابی
به عملی گویند که در آن طی مراحل خاص عمل لایه برداری و صیقل دادن سنگ مورد انجام قرار می گیرد.

و بر همین پایه جهت کف سابی دقیق سنگ نیازمند تجهیزات بروز و استاد کار با تجربه می باشد

کفسابی سنگ
دارای اصول و قواعد خاصی می باشد و برای اجرای آن عوامل زیادی دست به دست هم می دهند. از جمله مهتمرین عوامل می توان به تعداد مراحل ساب سنگ اشاره نمود. چرا که در صورت کاهش در مراحل تعداد ساب سنگ ،شاهد کیفیت نامرغوب خواهید شد.

روش شناسایی افراد سود جو

ابتدا باید گفت متاسفانه بیشتر سایت های موجود اشخاص و استاد کاران کننده کار نیستند

خدمات سنگ سابی از خدماتی به شمار می رود که نیاز به تخصص خاصی دارد و این اشخاص از تخصص کافی برخوردار نیستن و نحوه ی خدمات دهی این اشخاص به این صورت میباشد که کار خدماتی را از شما به هر قیمت ممکن می پذیرند چه قیمت بالا و چه قیمت پایین و همین کار خدماتی شما را به درصد بالا به اشخاص بی تجربه و تازه کار(در بیشتر موارد شاهد آن بوده ایم که شخص هیچ گونه آشنایی با تجهیزات و بزار های سنگسابی را نداشته است) می سپارند و از این راه برای خود کسب درآمد می کنند.متاسفانه در ماه های اخیر سایت کفسابی و نماشویی استاد رضا به جهت بیان این مطالب و روش شناسایی این اشخاص ،توسط این اشخاص سود جو مورد حمله ی سایبری قرار گرفت و افتخار این را داشته ایم برای اولین بار در بین همکاران این مطالب را درج نماییم.در صورت ضروری و تکرار حمله های سایبری ما لیست سایت های اشخاص سود جو را قرار خواهیم داد.

اولین قدم شناسایی افراد سود جو:

هنگام صحبت کردن با این اشخاص تاکید نمایید دستگاه در حد نو برای انجام خدمات شما بیاورند
چرا که کلیه اشخاصی که توسط این افراد جهت ارائه خدمات حضور می یابند از تجهیزات فرسوده ،کهنه

و اجاره ای استفاده می کنند.و همین دستگاه های کهنه و قدیمی به علت فرسوده و تنظیم نبودن ایجاد سر و صدا زیاد ،کیفیت کار نا مطلوب و کثیف کاری می شود.لذا در تماس با این اشخاص تاکید نمایید دستگاه درحد نو بیاورند و درصورت درحد نو نبودن دستگاه از سپردن کار خدماتی به این اشخاص معذوریم

معمولا ابزار هایی که این اشخاص جهت ساب زنی سنگ استفاده می کنند ابزار دست دوم است.بیشتر ابزار های استفاده شده در سابزنی سنگ یکبار مصرف اند و بعد قرار گیری در زیر دستگاه خاصیت خود را از دست می دهند و استفاده دوباره از این ابزار ها کیفیت کار مطلوبی را از خود نشان نمیدهند.و علاوه بر این باعث درخشندگی موقت سنگ می شود.
اجرت کار خدماتی ارائه شده را با چک یک ماه تسویه حساب نمایید.این اشخاص چون از کیفیت و ماندگاری خدمات داده شده خود مطمان نیستند از پذیرش چک یک ماهه خودداری می نمایند چرا که به قول معروف گند کاری آن ها ظرف یک ما و یا شاید کمتر قابل رویت می شود.لذا در تماس با این اشخاص تاکید نمایید که اجرت خدمات شما با چک یک ماه پرداخت می شود

کفسابی

هدف کلی از کف سابی کف:کف سابی سنگ کف با عنوان ها و کلمات بسیاری به کار برده می شود از جمله سنگسابی و سابزنی سنگ
در حالت کلی کفسابی به عملیات لایه برداری و صیقلی دادن سنگ گفته می شود

فواید کفسابی:

۱-از بین بردن پسدی و بلندی سنگ به گونه ای که سنگ ها در یک راستا قرار می گیرند و بعد از عملیات کفسابی شما شاهد این موضوع قرار خواهید گرفت
۲-بند کشی و درزگیری به وسیله ی بتونه یا رزین.توجه داشته باشید اگر درز های سنگ شما خالی شده است و راهی برای پرکردن آن نمیدانید بهترین کار ساب زدن سنگ کف است چرا که بعد از لایه برداری به درخواست شما استاد کار می تواند بتونه یا رزین کشی کند.

(توجه داشته باشید هزینه رزین و بتونه کشی جدا از قیمت سابزنی حساب می شود)

۳-ترمیم سنگ سیاه و سوخته شده.در بیشتر موارد دیده شده است که اشخاص جهت نظافت و تمیز کردن سنگ از مواد شوینده و اسیدی استفاده می نمایند گفتنی است ۹۹درصد سنگ ها در مقابل اسید و مواد شوینده قابلیت خوردنگی دارند و همین امر سبب آن می شود که با ریختن مواد اسیدی و شوینده بر روی سنگ ،سنگ دچار خوردی شود و به تبع آن سنگ به مرور زمان سیاه و کدر می شودجهت باز گردانی سنگ سوخته شده شما نیاز به کف سابی دارین .توجه داشته باشید جهت انجام سابزنی بروی این گونه از موارد نیاز به تجهیزات و ابزار های مخصوص می باشد مفتخریم بگوییم تمام تجهیزات مربوط به این نوع از موارد در اختیار ما قرار دارد و شما میتوانید با تماس گرفتن با استاد رضا سنگ کف خود را نو و زیبا نماییدشماره تماس استاد رضا ۰۹۱۲۸۵۰۸۴۴۲٫

۴-صیقلی و براق نمودن سنگ کف،که آخرین مرحله می باشد در این مرحله از لقمه و ابزار های ایتالیایی نرم استفاده می شود

و معمولا ابزار های صیقلی دادن به سه بخش تقسیم می شود.که بخش اول آن مربود به ابزار های ایرانی و بخش دوم مربوط به ابزار های چینی و بخش سوم مربوط به ابزار های ایتالیایی می شود.که بهترین کیفیت و ماندگارترین کار باید با ابزار های ایتالیایی انجام شود.در این مرحله شما شاهد زیبایی و درخشندگی خیره کننده سنگ خواهید بود به گونه ایکه سنگ مثل آیینه تمام اجسام سقف،پنجره او غیره بروی سنگ کف خواهید بود.

کفسابی در تهران

کفسابی در تهران از بخش هایی است که ما به صورت گسترده فعالیت می نماییم و پذیرش کار از تمام نقاط تهران می باشد حدود ۷۰درصد پروزه های انجام شده کف سابی درتهران با تجهیزات بروز انجام شده است .در تهران استاد رضا نمونه کار های متعددی را دارد که در صورت تمایل شما مشتریان عزیز می توانید از نمونه کار های استاد رضا بازدید نمایید.و از نقاط قوت ما با سایر همکاران می توان به نمونه کار در محل اشاره نمود شما با تماس با استاد رضا و رزرو وقت می توانید نمونه کار کفسابی استاد رضا را در محل مشاهده نمایید.هزینه نمونه کار های ما بستگی به شرایط کار و مکان شما دارد ولی در بیشتر موارد نمونه کار های ما رایگان می باشد.