شرایط جوی برای نماشویی ساختمان

ساختمان ها نیز مانند هر چیز دیگری دارای طول عمر مفید می باشند و در بحث نما آن ها در بهترین شرایط آب و هوایی نیز احتمال اینکه دچار خرابی و کثیفی بشوند وجود دارد. چیزی که اهمیت دارد این است که می توان با کمترین هزینه ممکن و با بهرین تکنولوژی های دنیا می توان یک ساختمان چندسال ساخت را دوباره نو کرد. این چیز همان نماشویی می باشد. با استفاده از نماشویی می توان نما را به درستی تمیز کرد و جلوه ی ساختمان و شهر را زیبا کرد.

نماشویی برای ساختمان هایی که نزدیک اتوبان ها و خیابان های پر تردد هستند بسیار ضروری تر از الباقی ساختمان ها است زیرا این نوع ساختمان ها بیشتر در معرض آلودگی هستند و نمایشان زودتر فرسوده می شود.

روش های نوین نماشویی ساختمان

چند سال پیش در کشور ما از روش های سنتی برای نماشویی ساختمان استفاده می شد و استفاده از این روش ها عملیات نماشویی ساختمان را با دردسر های زیادی روبه رو می کرد و به همین خاطر تعداد کمی از افراد راضی به اجرای نماشویی ساختمان خود می شدند. اما در سالیان اخیر استفاده از روش های نوین افراد زیادی را ترغیب به شستشوی نمایشان کرد. روش دسترسی با طناب( راپل) مدت زمان نماشویی ساختمان را به کمترین حد خود رساند، به گونه ای که  در حال حاضر می توانید کمتر از یک روز (برای ساختمان های زیر ۵ طبقه) زیبایی و جلا را به ساختمان خود هدیه دهید. دستگاه های بسیار کابردی و پر سرعت همچون واتر جت و واتر سند بلاست جایگزین دستگاه های قدیمی شدند و اجرا ی نماشویی ساختمان را با کیفیت تر کردند. استفاده از روش های نوین نماشویی ساختمان نیازمند، تخصص و مدارک بین المللی است و افرادی که به صورت حرفه ای این کاررا به اجرا در می آورند باید دوره های این رشته را بگذرانند.

نماشویی عبدی با کارشناسان و متخصصین خود در حوزه ی نماشویی ساختمان تیمی را تشکیل داده است که دوره های حرفه ای این رشته را گذرانده اند و با بررسی و آنالیز ساختمان، کار نماشویی را با بهترین کیفیت اجرا خواهد کرد و به شما ضمانت کامل و اطمینان خاطر خواهد داد که زیبایی فوق العاده ای را به ساختمان شما هدیه دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *