شستشوی نرم

بسیاری از ما خواص شستشو با فشار بالای آب را می دانیم و گاه شده از آن ستفاده کرده ایم ، اما برخی از دارندگان املاک به دلیل خطر آسیب رسیدن به سطوح ساختمان یا درختان و گیاهان اطراف ، در تمیز کردن از فشار بالا جلوگیری می کنند و در استفاده از آن تردید دارند.

شستشوی نرم منازل به گزینه ای رایج تر تبدیل شده است و در مقایسه با تمیز کردن با فشار ، چون خطر آسیب را کاهش می دهد در حالی که هنوز یک نتیجه تمیز کننده عالی ارائه می کند.

ما راه حل ویژه ای برای تمیز کردن و شستشوی نرم خود و تکنیک های خود را تهیه کرده ایم که تکنسین های ما می توانند با استفاده از آن ، خاک و کثیفی را با اطمینان و کارآمد از بین ببرند.

از آنجا که فرآیند شستشوی نرم از محلول تمیز کردن در کنار فشار آب کنترل شده به جای انفجار آب با استحکام بالا استفاده می کند ، کل سیستم شستشو باعث می شود سطوح بیشتری برای تمیز کردن و تمیز کردن سطوح بیشتری انجام شود و نتیجه تمیز شوندگی بیشتری را نشان می دهد.

با کار روی سطح زمین ، تکنسین های ما می توانند محلول تمیز کردن را روی دیوارهای خارجی بالا و بدون نیاز به تجهیزات دسترسی اعمال کنند. این نه تنها هزینه را کاهش می دهد بلکه به این معنی است که می توان کار را در کسری از زمان به پایان رساند.

همچنین ، از آنجا که از فشار آب بسیار کمتری استفاده می شود ، خطر نشت آب در داخل ملک بسیار کاهش می یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس شستشوی نرم ما ، با تیم نماشویی ساختمان عبدی تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *