ما در این بخش به شما توضیح داده ایم که چگونه می توان اشخاص سود جو و دلال را شناسایی و علت این که چرا نباید کار خدماتی خود را به این گونه اشخاص بسپارید. لذا مطالب زیر را به دقت مطالعه نمایید. درابتدای این مقلاله توضیح مختصری در مورد سابزنی سنگ جهت آشنایی شما قرار داده شده است.

کف سابی
به عملی گویند که در آن طی مراحل خاص عمل لایه برداری و صیقل دادن سنگ مورد انجام قرار می گیرد.

و بر همین پایه جهت کف سابی دقیق سنگ نیازمند تجهیزات بروز و استاد کار با تجربه می باشد

کفسابی سنگ
دارای اصول و قواعد خاصی می باشد و برای اجرای آن عوامل زیادی دست به دست هم می دهند. از جمله مهتمرین عوامل می توان به تعداد مراحل ساب سنگ اشاره نمود. چرا که در صورت کاهش در مراحل تعداد ساب سنگ ،شاهد کیفیت نامرغوب خواهید شد.

روش شناسایی افراد سود جو

ابتدا باید گفت متاسفانه بیشتر سایت های موجود اشخاص و استاد کاران کننده کار نیستند

خدمات سنگ سابی از خدماتی به شمار می رود که نیاز به تخصص خاصی دارد و این اشخاص از تخصص کافی برخوردار نیستن و نحوه ی خدمات دهی این اشخاص به این صورت میباشد که کار خدماتی را از شما به هر قیمت ممکن می پذیرند چه قیمت بالا و چه قیمت پایین و همین کار خدماتی شما را به درصد بالا به اشخاص بی تجربه و تازه کار(در بیشتر موارد شاهد آن بوده ایم که شخص هیچ گونه آشنایی با تجهیزات و بزار های سنگسابی را نداشته است) می سپارند و از این راه برای خود کسب درآمد می کنند.متاسفانه در ماه های اخیر سایت کفسابی و نماشویی استاد رضا به جهت بیان این مطالب و روش شناسایی این اشخاص ،توسط این اشخاص سود جو مورد حمله ی سایبری قرار گرفت و افتخار این را داشته ایم برای اولین بار در بین همکاران این مطالب را درج نماییم.در صورت ضروری و تکرار حمله های سایبری ما لیست سایت های اشخاص سود جو را قرار خواهیم داد.

اولین قدم شناسایی افراد سود جو:

هنگام صحبت کردن با این اشخاص تاکید نمایید دستگاه در حد نو برای انجام خدمات شما بیاورند
چرا که کلیه اشخاصی که توسط این افراد جهت ارائه خدمات حضور می یابند از تجهیزات فرسوده ،کهنه

و اجاره ای استفاده می کنند.و همین دستگاه های کهنه و قدیمی به علت فرسوده و تنظیم نبودن ایجاد سر و صدا زیاد ،کیفیت کار نا مطلوب و کثیف کاری می شود.لذا در تماس با این اشخاص تاکید نمایید دستگاه درحد نو بیاورند و درصورت درحد نو نبودن دستگاه از سپردن کار خدماتی به این اشخاص معذوریم

معمولا ابزار هایی که این اشخاص جهت ساب زنی سنگ استفاده می کنند ابزار دست دوم است.بیشتر ابزار های استفاده شده در سابزنی سنگ یکبار مصرف اند و بعد قرار گیری در زیر دستگاه خاصیت خود را از دست می دهند و استفاده دوباره از این ابزار ها کیفیت کار مطلوبی را از خود نشان نمیدهند.و علاوه بر این باعث درخشندگی موقت سنگ می شود.
اجرت کار خدماتی ارائه شده را با چک یک ماه تسویه حساب نمایید.این اشخاص چون از کیفیت و ماندگاری خدمات داده شده خود مطمان نیستند از پذیرش چک یک ماهه خودداری می نمایند چرا که به قول معروف گند کاری آن ها ظرف یک ما و یا شاید کمتر قابل رویت می شود.لذا در تماس با این اشخاص تاکید نمایید که اجرت خدمات شما با چک یک ماه پرداخت می شود

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *