کف سابی کفپوش

مانند هر چیز دیگر ، کفپوش در ساختمان هایی با اهمیت تاریخی یا اماکن دارای فضای داخلی معتبر ، به تعمیر و نگهداری و کف سابی کفپوش احتیاج دارد.

همانطور که زمان تمام عناصر ساخته شده از چوب در یک ساختمان را منعکس می کند ، وقتی این لحظه فرا می رسد ، رویکرد برای ترمیم کفها و کفسابی از اهمیت بالایی برخوردار است ، به طوری که شخصیت ساختمان به بهترین شکل ممکن حفظ می شود.

به عنوان مثال ، کلیساها می توانند سقف هایی از جنس چوب ، تخته های جانبی و پارتیشن ها داشته باشند. همه آنها بار زمان را به دوش گرفته اند ، اما نه به اندازه کف های چوبی کلیسا.

دو مسئله اصلی وجود دارد که با ترمیم کفها بوجود می آیند.

موضوعات اصلی:

سنباده نواقص موجود در کف را برداشته و سطح کاملی جدید در تمام تخته ها ایجاد می کندشن و ماسه رنگ اصلی چوب را نشان می دهد ، که بسیار کم رنگ تر از بقیه عناصر چوب در محل خواهد بود
دستگاه بافر طبقه نگاه نزدیک سطح سطح

استفاده از تجهیزات استاندارد شن و ماسه مانند کمربند و ماسوره ، نکته اول و بسیار مهمی می باشد که باید آن را رعایت کرد. با این وجود ، اگر از ماشین بافی برای شروع کار با دیسکهای ساینده درشت استفاده کنیم ، که به یک پد نرم وصل شده ایم ، ممکن است در بعضی موارد بدون نیاز به سطح کاملاً سطح ، نتایج پالایش خوبی بدست آوریم.

پد نرم به ضخامت اینچ اجازه می دهد تا ساینده انعطاف پذیر باشد ، و از طریق تخته هایی با سطح متفاوت بصورت کشویی حرکت کند.

این راه حل ممکن است برای همه کاربردی نباشد اما می تواند در کفپوش پارکت و برخی از کفپوش های چوبی کارآیی داشته باشد.

رنگ

بدست آوردن رنگ مناسب کف ، به منظور مطابقت با عناصر دیگر زمان در اطراف می تواند به روش های مختلف حاصل شود.
لاک ها و فیبرهای پایه ای در حلال استفاده شده در گذشته تمایل به زرد شدن با زمان دارند. این یک فرایند برگشت ناپذیر است که تنها زمان می تواند آن را تولید کند اما خوشبختانه پرایمرهای کف ساخته شده اند که دقیقاً همان اثر را تولید می کنند. یکی از این محصولات Bone Prime Amberseal است.

اگر تفاوت رنگ بین کف و سایر عناصر چوب قابل توجه باشد ، می توان از لکه های چوبی استفاده کرد. انواع مختلفی از لکه های چوبی – مبتنی بر آب ، نفتی ، واکنش پذیر و… وجود دارد. هر نوع می تواند اثر و رنگ پیری متفاوتی ایجاد کند. نمونه ها را می توان در سطح از قبل ماسه زده شده استفاده کرد تا بهترین انتخاب برای فضای داخلی ساختمان انتخاب شود.
اتمامهای مدرن (لاک و روغن) در شال های مختلف عرضه می شوند – فوق مات ، مات ، ساتن و براق. این انتخاب گسترده به تولید مثل بیشتر کمک می کند.

توصیه ها

پایان هر طبقه بر اساس استفاده و ترافیک مورد انتظار انتخاب می شود. با این حال ، برای مناطقی که دارای ترافیک کمتری هستند ، یک برنامه نگهداری مبتنی بر پایان های نفتی ممکن است مناسب تر و آسان تر برای ساختمان هایی با اهمیت تاریخی باشد. این درزگیرها برای ادامه محافظت ، نیاز به پوشش مجدد منظم دارند ، اما درعین حال خیلی سخت گیر نیستند و به راحتی می توان با ماشین چرخشی به عقب برگردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *